Áraink

Akinek anyagi helyzete engedi, a megadott ár mellett anyagi, vagy tárgyi támogatást köszönettel elfogadunk.
Napraforgó logó
Napraforgó Alapítvány

Munkánk gördülékenysége érdekében megköszönjük, ha bérletet vesznek. A foglalkozások csak érvényes bérlettel támogathatók! Az órák 55 percesek.

A fejlesztő óradíja tartalmazza a feladatlapok, az órán felhasznált eszközök árát. A szolgáltatás díja az Egészségpénztárak felé elszámolható.

Megnevezés Alapár
Pszichológiai vizsgálat, kineziológiai vizsgálat, terápia
10 000 Ft/óra
Pedagógiai + mozgásállapot vizsgálat iskolásoknak
: olvasás, írás, számolás vizsgálat
9 000 Ft/óra
Pedagógiai, gyógypedagógiai, logopédiai vizsgálat óvodáskorúaknak
8 000 Ft
Iskolaérettségi komplex szűrővizsgálat
8 000 Ft
Fejlesztő foglalkozások óvodásoknak: tanuláshoz szükséges részképességek fejlesztése, diszlexia prevenció, mozgásfejlesztés, iskolára való felkészítés
5 000 Ft

bérlet 19 000 Ft
Fejlesztő foglalkozások iskolásoknak: tanulási nehézségek, zavarok feltérképezése, fejlesztő foglalkozással diszlexia, diszgráfia, diszkalkulia redukáció, iskolai felzárkóztatás
6 000 Ft

bérlet 23 000 Ft
Gyermekhangoló, játék terápia egyéni konzultáció szülővel
10 000 Ft
Gyermekhangoló, játék terápia egyéni konzultáció gyermekkel (+ ajándék Bach csepp)
10 000 Ft
Hangrezgéses DNS hangolás hangtállal és gyógyító brainwave frekvenciákkal, Reiki kezelés
Alapár 5 000 Ft
Bach–virág kérdőív vagy rövid beszélgetés alapján
2 000 Ft
Havonta szervezett meditáció. Támogatást köszönettel elfogadunk.
ingyenes
Szülőklub. Támogatást köszönettel elfogadunk.
ingyenes
Svéd masszázs, talpmasszás
1 óra
6 000 Ft
Fejlesztő füzet

Fontos! A hiányzást kérjük telefonon jelezni!

Amennyiben a gyermek előzetes értesítés nélkül nem jelenik meg az egyeztetett időpontban, a kimaradt alkalmat igénybe vettnek tekintjük. A hiányzó gyermek helyén más gyermeket fogadunk.

Kérjük a fentiek szíves megértését!

A fejlesztő óra díja tartalmazza a feladatlapok, és az órán felhasznált eszközök árát.

A fejlesztő foglalkozások csak érvényes bérlettel látogathatók, időtartamunk 50 perc. A bérletet minden esetben le kell járni! Áraink az ÁFÁ-t tartalmazzák. A számlák az Egészségpénztárak felé elszámolhatók.

Fontos! Amennyiben a gyermek előzetes értesítés nélkül nem jelenik meg a foglalkozáson az egyeztetett időpontban, a kimaradt alkalmat igénybe vettnek tekintjük! A hiányzó gyermek helyén más gyermeket, szülőt fogadunk.